top of page
genelyesil.png

Kaş dizaynı belki bütün bayanların her gün ciddi vakit harcadığı bir problemdir. Kaşlar yüzün ifadesini, gözlerin çekiciliğini artırabilir ya da gölgeleyebilir. Kaşları çekici kılan kaş uçlarının hafif kalkık yay gibi görünen formudur. Kaşın başlangıç noktası ile bitiş noktası arasında 2 mm fark olmalıdır. Yani kaş uçları daha kalkık olmalıdır.

Alın ve göz etrafına uygulanan Botoksla Kaş kaldırma. Kaş uçlarının kalkık görünmesini sağlar. Bu kaş kalkıklığını sağlayan iki öge vardır. Birincisi göz etrafındaki orbikularis okuli kasının gevşemesi sonrası kaş hafifçe eleve olur. İkincisi ise alındaki frontal kasın orta hatta bloke olmasından dolayı bu bölgedeki hafif bir gevşeme kaş dış yanlarının kalkmasına katkı sağlar. Ayrıca kaş uç alt kısımlara uygulanan ek botoks kaş kalkıklığının artmasına katkı sağlar.

Botoks kaş kaldırma sonuçları herkeste değişik derecede oluşur. Amaç doğal ve hafif bir kaş kalkıklığı sağlamaktır. Alın ve kazayağı bölgesine yapılacak botox zaten kaş kalkıklığı için yeterlidir.

Botoks ile

Kaş Kaldırma

bottom of page